Znajdź Menu

O firmie Precoptic

Nie jesteśmy handlowcami, lecz inżynierami - optykami.

Firma PRECOPTIC Co. istnieje od 1990 roku i jest firmą inżynierską. W dziale sprzedaży zatrudniamy nie handlowców, lecz inżynierów, absolwentów Wydziału Mechaniki Precyzyjnej PW, o specjalności "przyrządy optyczne" oraz absolwentów Wydziałów Biologii kilku uniwersytetów krajowych. To wyjątkowe połączenie głębokiej wiedzy teoretycznej z dużym doświadczeniem w praktycznej pracy z mikroskopem. Dzięki fachowej obsłudze staliśmy się jednym z liderów rynku w dziedzinie mikroskopów optycznych. Specjalizujemy się w kompletowaniu wysoko zaawansowanych zestawów budowanych na bazie mikroskopów ECLIPSE firmy Nikon. Ponadto oferujemy całą gamę wyposażenia do mikroskopów, a także urządzenia dla kryminalistyki światowego lidera w tej branży - brytyjskiej firmy Foster & Freeman. W naszym warszawskim biurze posiadamy specjalne laboratorium, gdzie użytkownicy mogą osobiście zapoznać się z oferowanym sprzętem.

O firmie Nikon

Przede wszystkim perfekcyjna optyka.

Nikon jest światowym liderem w produkcji najwyższej klasy urządzeń optycznych - głównie aparatów fotograficznych i mikroskopów. Ten wielki japoński koncern z siedzibą w Tokio działa na wszystkich kontynentach i słynie z najnowocześniejszych rozwiązań konstrukcyjnych oraz perfekcji wykonania. Ostatnie lata przyniosły Nikonowi znaczny wzrost sprzedaży i umocnienie się na pozycji lidera rynku - przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych i Europie, gdzie najwyższa jakość jest absolutnie podstawowym wymaganiem profesjonalnych użytkowników. Również w Polsce Nikon osiągnął sukces. Mikroskopy Nikon są wykorzystywane przez kilkanaście tysięcy polskich użytkowników - w tym największe autorytety naukowe. Odbyło się to w dużej mierze dzięki przełomowi technicznemu, jaki konstruktorzy Nikon dokonali pod koniec lat 90-tych - systemowi optycznemu CFI60

Więcej informacji o historii firmy Nikon można znaleźć na : 

Serwis

W firmie posiadamy własny dział serwisu zajmujący się konserwacjami i naprawami mikroskopów (nie tylko Nikon), sprzętu komputerowego, kalibracjami mikroskopów pomiarowych, modyfikacjami i przeróbkami istniejącego sprzętu oraz szkoleniami z użytkowania mikroskopów oraz systemów komputerowej analizy obrazu.

 

{literal} {/literal}